• (+90) 544 637 54 22
  • info@etfbilisim.com
  • 7/24 Hizmetinizdeyiz
  • Muratpaşa Mah. 39/402 Muratpaşa/ANTALYA

S.S.S

Home S.S.S

Siz sadece istediğiniz paketi ve temayı seçip ödemesini yaparak sipariş verirsiniz. Siparişiniz hazırlandıktan sonra size yönetim panel bilgileriniz gönderilir ve sitenizi kullanmaya başlarsınız.
Daha fazla desteğe ihtiyacınız olursa destek ekibimize telefonla yada email ile ulaşıp destek alabilirsiniz.

 Web siteniz yaklaşık 30 dk içerisinde yayına hazır hale gelir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
Ancak şu durumlarda siparişinizin kullanıma açılma süresi uzayabilir;

-Varolan alan adınız için sipariş vermişseniz ve DNS yönlendirmesi yapmamışsanız, siz yönlendirme yapana kadar sipariş hazırlanma işlemine geçilmez. DNS yönlendirmesinden sonra 2-48 saat içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paket tipinize göre değişiklik göstermekle birlikte maksimum 20 adet 50MB boyutlu POP3 Mail hesabı ücretsiz verilmektedir. 20'den fazla mail talepleriniz için ayrıca ücretlendirme yapılacaktır.

Sipariş verirken yayın süresini ne seçmişseniz siteniz o kadar süre yayında kalacaktır. Sitenizin süresi bitmeye yaklaştığında, e-mail yoluyla size bilgi verilecektir. Ayrıca yönetim panelinizde de sitenizin süresi yaklaştığında bir uyarı mesajı görürsünüz. Bu durumda yönetim paneliniz üzerinden ya da destek ekibimizle iletişime geçerek ödeme formu oluşturulmasını isteyerek ödemenizi yapıp sitenizin süresini uzatabilirsiniz. Eğer süre bitimine kadar ödeme yapılmazsa, bu tarihten sonra alan adınız boşa çıkacağı için başkaları tarafından alınabilir. Bu durumda aynı alan adında siteniz çalışmayacaktır ve tekrar alma şansınız olmayacaktır.

İSTEDİĞİN CEVABI BULAMADIN MI?
Başka Bir Soru Sor